LOGOWANIE

Prelegenci

Marek Zdanowicz

Marek Zdanowicz

Firma: Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o.

Stanowisko: prezes zarządu

Wykształcenie
Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach programu UW i British Law Centre odbył studia podyplomowe na tej uczelni.
Odbył aplikację adwokacką.
Ukończył również studia podyplomowe w zakresie ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji i audytu energetycznego oraz studia "Energetyka Odnawialna dla Biznesu" w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.


Kariera zawodowa
Karierę zawodową rozpoczął w roku 1999 w kancelariach prawnych. W latach 2000-2005 pracował w kancelarii Gessel.
W roku 2005 został adwokatem i kierownikiem działu prawnego spółki Praterm (później: Dalkia Term, obecnie: Veolia Term).
W roku 2008 stanął na czele zarządu spółki Praterm Szczytno (później: Dalkia Szczytno, obecnie: Veolia Szczytno).
W latach 2012-2014 był dyrektorem generalnym rumuńskiej spółki Dalkia Termo Iaşi.
W roku 2014 został dyrektorem do spraw efektywności i pełnomocnikiem do spraw nieruchomości i projektów strategicznych spółki Veolia Energia Warszawa.

Od roku 2015 do roku 2017 pracował jako adwokat w kancelarii Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy, gdzie od 2015 wspierał prawnie Grupę Dalkia Polska. W roku 2017 został jej dyrektorem do spraw prawnych i dyrektorem do spraw projektów PPP.

W roku 2019 został dyrektorem do spraw sprzedaży i marketing w spółce zależnej Grupy Dalkia - Dalkii Polska Solutions. Od kwietnia 2021 roku pełni funkcję prezesa zarządu tej spółki.

Bierze udział w sesjach: