LOGOWANIE

Prelegenci

Marcin Nowak

Marcin Nowak

Firma: AMMEGA Business Services

Stanowisko: dyrektor zarządzający

Dyrektor Zarządzający Ammega Business Services, b. Przewodniczący Zarządu ABSL, b. Dyrektor Zarządzający w Capgemini, wczesniej pełniący funkcje zarządcze w firmach miedzynarodowych.

 Absolwent AGH w Krakowie, Wydziału EAIE oraz studiów MBA University of Quebec.

Marcin Nowak obecnie rozwija i zarządza strukturami Globalnego Wsparcia Usług dla Grupy Ammega, która zdecydowała się zainwestowac w Katowicach w pierwszym kwartale 2021r.

Wcześniej, w Capgemini, wspierał rozwój Wsparcia Usług Globalnych zlokalizowanych w Europie Wschodniej oraz jako Wiceprezes ij Przewodniczący Zarządu ABSL, aktywnie uczestniczył w budowaniu potencjału i rozwoju sektora usług nowoczesnych w Aglomeracji Katowickiej.

Marcin Nowak ,za swoją działalność społeczną oraz działalność wspierającą rozwój biznesu został nagradzany przez Izbę Gospodarczą srebrym i złotym Laurem  Umiejętności i Kompetnecji, a w roku 2020 został uznany za jedną z 200 najbardziej wpływowych osób na gospodarke Polski według rankingu 300Gospodarka. W roku 2013 jak pierwszy przedstawiciel świata biznesowego otrzymal tytul Honorowego Obwatela Miasta Opole a w 2021roku został uhonorowany tytulem Zasłuzonego Obwatela dla Miatsa Katowice.

Bierze udział w sesjach: