LOGOWANIE

Prelegenci

Karolina Zychiewicz

Karolina Zychiewicz

Firma: 3M Wrocław

Stanowisko: Value Stream Manager

Dyrektor Strumienia Wartości w 3M we Wrocławiu

Manager z doświadczeniem w obszarze procesów produkcyjnych, planowania i zarządzania projektami. Obecnie pełni funkcję dyrektora strumienia wartości dla grupy biznesowej bezpieczeństwo i przemysł w największym centrum produkcyjnym w 3M w Europie, które znajduje się we Wrocławiu.

Karolina w 3M pracuje od 15 lat. W tym czasie zajmowała się zarządzaniem produkcją oraz procesami planowania, dla takich obszarów jak produkty ochrony zdrowia, rynek konsumencki oraz środki ochrony indywidualnej, będące częścią operacji produkcyjnych 3M we Wrocławiu. Posiada szerokie doświadczenie w automatyzacji obszarów produkcyjnych oraz optymalizacji strumieni logistycznych.

Od stycznia 2022 r. odpowiada za optymalizację i strategię wrocławskiej operacji w ramach grupy biznesowej bezpieczeństwo i przemysł. W ramach swojej roli rozwija oraz podnosi efektywność procesów i produktów obejmujących 4 dywizje o globalnym zasięgu dostaw.

Od 2017 roku przewodzi także strukturom wzmacniającym w organizacji produkcyjnej 3M w Polsce kulturę różnorodności i włączenia.

Karolina ukończyła studia z dziedziny zarządzania i inżynierii produkcji na Politechnice Wrocławskiej oraz studia podyplomowe z zarządzania projektami na WSB.

Bierze udział w sesjach: