Rejestracja

Prelegenci

Dominika Kawala

Dominika Kawala

Stanowisko: dyrektor zakładów 3M SuperHub we Wrocławiu

Manager z doświadczeniem w obszarze procesów produkcyjnych, jakości i zarządzania projektami. Obecnie pełni funkcję dyrektora największego centrum produkcyjnego 3M w Europie, tzw. Superhubu, który znajduje się we Wrocławiu.

Dominika w 3M pracuje od ponad 20 lat.  Zajmowała się w tym czasie zarządzaniem jakością oraz produkcją, ostatnio na stanowisku dyrektor fabryki środków ochrony indywidualnej, która jest częścią operacji produkcyjnych 3M we Wrocławiu. Posiada szerokie doświadczenie w kierowaniu zaawansowanymi procesami technologicznymi, szczególnie w sektorze produktów ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i przemysłu. Pełniła także funkcję Six Sigma Master Black Belt.

Od września 2021 r. odpowiada za wrocławski Superhub, w którym powstaje ponad 12 tys. produktów z 4 grup biznesowych: przemysł i bezpieczeństwo, transport i elektronika, ochrona zdrowia oraz produkty konsumenckie. W ramach swojej odpowiada za strategiczny rozwój centrum produkcyjnego.

Dominika ukończyła studia z dziedziny technologii chemicznej na Politechnice Wrocławskiej oraz studia z chemii w Hogeschool Zeeland (Holandia). Uprawiała szermierkę, dzięki której nauczyła się wytrwałości, cierpliwości i wykształciła w sobie motywację do osiągania sukcesu.

Bierze udział w sesjach: